| caroline27 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 Neo și de vreo lună prezintă o dunga roz pe un colt al ecranului. Prima oară era mică, dar acum e din ce în ce mai mare. având acum 3 culori : roz, mov și albastru. Țin să specific ca a fost scăpat în zăpadă. Întrebarea mea este, ce pot face sa îl repar? Cred ca este de la display.iar garanția sigur nu va acoperii asta. Nu este spart.Ce as putea sa îi fac?

2 răspunsuri:
| MadagasHardwell a răspuns:

Ai o problema cu pixelii.

| Sagemi67 a răspuns:

Bună...du-l la service pentru ca e de la display problema sau cam stricat pixelii...bafta