| ElenaErika a întrebat:

am un samsung S3500 cu card de 1 Mb. Nu am loc in unitate special pentru card[slot], si vreau sa imi bag muzica din pc pe telefon. La sumsungu' asta am cablu de date, dar nu am cd de instalare. As dori in link unde pot descarcat acest driver pentru cablu de date pentru samsung S3500 sau daca exista vreo posibilitate sa iau melodii fara cd de instalare. Am incercat fara cd si nu imi apare nimic, nu se face conexiunea cu telefonul. Multumesc mult
Funda pentru raspunsul care va functiona.

1 răspuns:
| YoSiAtat a răspuns:

Salut! Nu iti trebuie CD-ul de instalare ca sa bagi muzica de pe PC pe telefon sau invers. Trebuie doar sa selectezi din meniul telefonului STOCARE MASA, sau STOCARE IN MASA depinde de telefon, dupa ce ai setat optiunea Stocare Masa, in momentul in care conectezi telefonul la PC o sa-ti apara CARDU, tot ce ai pe card, foldere etc, si apoi poti baga muzica dp PC pe card si invers.