| OaieBlonda a întrebat:

Am un Samsung S5230 si vreau tema de iphone. Am linkul aici http://www.youtube.com/watch?v=a9KXK3C0oXo&feature=relat ed dar nu sunt sigura... Are virusi? Imi strica telefonul? Please Help!

1 răspuns:
| Edy1991 a răspuns:

Buna!
Tie iti place telefonul pe care il ai? Daca nu ia un ciocan si spargel ca oricum il vei sparge dupa ce vei instala aceasta magarie de soft.
toate telefoanele Samnung, au un microcip care se deregleaza nu numa ele cat si telefonul, atunci cand instalezi un joc sau program pe ele.asa ca ai de ales, pui pragramul inainte de a sparge telefonul sau spargi telefonul si nu mai pui programul?