| Leonis2014 a întrebat:

Am un telefon android care are 512 rami, vreau sa stiu cum inchid de tot aplicatia facebook. Cand ii dau dezactivasti dupa 2 minute iar se deschide si imi mananca din rami pedegeaba! Cel mai bun raspuns FUNDA!

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Dezinstalezi

| BACKaLx a răspuns:

Pai verifici la setari daca merge dupa ce dai inchidere, iar daca nu merge stergi amplicati si incerci sa inti pe goolge si sa scrii fb ca sa nu mai manance rami!

| andrei9530 a răspuns:

Instaleaza-ti KillBackground

| Mihail_David_1990 a răspuns:

Pai dupa ce iti apare facebookul iti opresti netul din stari si iti închizi telefonul. Incearca poate nu ti se va mai deschide ia. poate fi si altceva adica din setari de la Facebook. Poate este o eroare mai degraba sterge facebookul si intra pe Google si scrie faceebook.