| dorne a întrebat:

Am windows 7 pe laptop, si ma chinui de ceva timp sa-l pun in engleza /romana (el fiind in italiana) insa windowsu nu face acele update-uri obtionale cu language pack, imi puteti spune ce trebuie sa fac? sau macar de unde sa iau vreun pack ceva pentru limbi?
Mersi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza acest language pack http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=118567&t=0&i=1

| laviniaenache44 a răspuns:

Ar trebui sa iti iei un laptop cu un windows mai mare decat 7!