| Pylu a întrebat:

Buna TPU as avea oo problema cind vreau sa imi adaug id yahoo nu ma lasa sa le bag ii dau bag id ii dau next next si cind sa il adauge imi scrie asa `There was an error in the server while trying to add a contact.Please try again.`si mi le baga in address book direct si nici nu pot camunica cu ele din adrdress book nu vad numai ce scriu eu ce scriu ei eu nu vad la fel mi se intampla si cind imi da cineva add ii dau sa imi bage id si mil bag joc in addres book! stie cineva revolvare acord fundita celui care ma ajuta sa rezolv aceasta problema!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Se pare că e ori o eroare de la yahoo, ori ai introdus contactele cu @. Succes