| Andyxboss a întrebat:

As dori sa imi cumpar o consola,dar nu stiu care, voi ce ziceti, un xbox 360 sau un playstation 3

Răspuns Câştigător
| Beretta a răspuns:

Eu am PS3, dar din ce am vazut din reviewuri cat de fain este jocul Halo 4, as cumpara xbox doar pentru el,

2 răspunsuri:
| Dackvareder123 a răspuns:

Du-te intr-un Flanco si joacate pe ambele. Iti iei ce-ti place mai mult.

| 3DEffect a răspuns:

Depinde pentru ce vrei, la xbox poti comunica mai bine cu prietenii si e mai user friendly, in timp ce ps3 are jocuri exclusive ca uncharted, gears of war...