| mczacky a întrebat:

Buna TPU as dori un windows 7 care are toate driverele in el adica placa video sunet etc.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Windows 7 are toate driverele de care ai nevoie. De la caz la caz, in situatia in care calculatorul nu functioneaza cu ale lui, poti instala separat driverul audio, retea si video.

| blaablaablaaa a răspuns:

Windows 7 din cate stiu iti detecteaza automat de ce drivere are nevoie calculatorul tau.

| rikimaru95 a răspuns:

Windows 7 ultimate, dar cumpara-l din magazin. Nu il lua de pe net pentru ca nu vei beneficia de tot.

| sturmpanzer a răspuns:

Eu zic windows 7 ultimate