| Vlad_Bogdan_1996 a întrebat:

As vrea sa devin video bloger. Am la tableta camera ff buna am un laptop HP pavilion dv 6 cu true vision deci nu e problema de filmare dar vreau sa stiu cum se castiga bani. Trebe sa bag si un card de debit ca sa primesc bani. Si de la ce se primeste de la view sau de la abonati. Raspunsul cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Primesti de la subscriberi de la viewuri cat mai multe dar nu asta e important trebuie sa faci cunostinta cu niste softulete de editare video, trebuie si asta e cel mai important lucru SA AI CEVA DE ZIS camera sa iti filmeze cel putin HD, trebuie sa ai atidudine sa fi carsmatic, trebuie sa fi foarte energic sa fi ''conectat tot timpu sa ti publicul interesat, iti trebuie un microfon bun(lavaliera).n-am zis in ordinea care trebuie da te prinzi u.

1 răspuns:
| Crissaaxd a răspuns:

Trebuie sa ai anume nu stiu cate vizoalizari si nu stiu cati abonati ca sa primesti bani prin youtube