| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti daca mai gasesc yaho messenger fake in genul: http://www.youtube.com/watch?v=-Dptoy5xGWM care sa trimita parola pe email si nu sa o salveze in C, dau fundita celui ce imi da un link de download valabil. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Shobo91 a răspuns:

Nu prea ai sanse sa gasesti programul free, intrucat din cate se pare utilizatorul si creatorul lui l-a sters de pe hostul unde a fost upload-at! mai asteapta, pana va fi facut public!