| Parisblue a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon, dar nu stiu de carelaughing. vreau si eu niste idei.sa fie dragut. in jur de 5-6 mil si daca e sa fc poze frum... dau funda pentru cel mai inspirat.

13 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Sony-Ericsson C905 cu 8mp camera e cam 650 ron plus minus 30 ron depinde unde il gasesti

| ionutz49 a răspuns:

Lg arena, am vazut la o prietena si e foarte dragut.

| sensesDelight a răspuns:

Nokia 5530 XpressMusic. Dacă îl iei pe abonament Nokia dai cam 5-6 milioane. E foarte fain, bateria ține mult și poți asculta muzică la el în jur de 24-30 ore. Mulți din anturajul meu au și sunt foarte mulțumiți pentru că rezistă dacă îl scapi (bine, asta nu înseamnă că să dai cu el de beton, dar majoritatea telefoanelor cu touchscreen la o atingere mai puternică ecranul crapă). E micuț pe lângă Nokia 5230/Nokia 5800 care nu încap decât dacă ai un buzunar imens, așa că poți să-l pui cu ușurință.
Dacă îți atrage atenția poți citi mai multe aici:
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-5530_xpressmusic-2492
Sper că te-ajută. :*

| pitikaaa a răspuns:

Eu am Alcatel OT 708.
E super bun doar ca are un mic defect.Are memorie de numai 4. 9 MB.
Dar cu un card de memoriewinking
Face poze foarte clare.
Este mic compact si incape oriundewinking

Succes!

| Maya. a răspuns:

Corby.winking e in jur de 500 de lei, si face poze chiar dragute.plus ca are screen touchbig grin

| Str3n6arizza a răspuns:

Buna! Nu stiu care e cel mai bun telefon dar eu am un SGH D900i (Samsung) si are urmatoarele detalii: Reţea GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Anunţat 2007
Stare Disponibil
Mărimi
Dimensiuni 103. 5 x 51 x 12. 9 mm
Greutate 85 g
AfişajWallpaper Samsung D900i
Tip TFT, 256K culori
Dimensiuni 240 x 320 pixeli, 32 x 42 mm
Sunete
Tip Polifonice (64 canale), MP3
Personalizare Download,
Vibraţii Yes
Altele - 3D sound speaker
Memorie
Agenda 1000 intrari, Imagine
Înregistrare apel 30 formate, 30 primite, 30 ratate (apeluri)
Suport card microSD (TransFlash),
Altele - 60 MB embedded memory
Date
GPRS Clasa 10 (4+1/3+2 sloturi), 32 - 48 kbps
HSCSD Nu
EDGE Clasa 10, 236. 8 kbps
3G Nu
WLAN Nu
Bluetooth Da, v2. 0
Infraroşu No
USB Da v1. 1
Caracteristici
Mesaje SMS, EMS, MMS, Email
Browser WAP 2. 0/xHTML
Jocuri Yes + downloadable,
Culori Negru, Wine-Rosu
Camera foto 3. 15 MP, 2048x1536 pixeli, autofocus, video(CIF), blitz
Altele - Java MIDP 2. 0
- radio FM
- MP3/AAC/ACC+ player
- T9
- Document viewer (Word, Excel, Powerpoint, PDF)
- Organizer
- TV output
- Etichete vocale
- Handsfree integrat
Batterie
Tip Acumulator standard, Li-Ion 800 mAh
In aşteptare Pana la 250 h
Timp de vorbire Pana la 3 h 30 min

Cat despre pret e sigur pana in 6 mil, depinde de magazin happy imi place cum ies pozele pe el :X sper ca ti-au fost de folos informatiile :*

| Cristianne a răspuns:

Corby, e vreo 3 mil si face poze calumea si poti sa iti iei ce culoare vrei.are net... cel putin din cate am vazt...acum nu stiu

| bfvhjcv a răspuns:

Lg ku990i. avand camera de 5 mp http://www.telefonie-mobila.info/......iewty.jpg. acest telefon are si foarte multe efecte si costa in jur de 7 mil:)

| Parisblue explică:

@me me and again me, tel din ala am eu acumlaughing))

| Rallucadela a răspuns:

Nokia E63happy face poze f bune si nu este nici scump.pentru Orangelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am LG gm360 si are camera foto de 5 megapixels are si auto focus

| nyna a răspuns:

Se c903, t715 Samsung S3650 LG GM360, LG GD510

| Misashi a răspuns:

Pai, gasesti in unele magazine Corby Samsung. Eu am Nokia 2330. e foarte misto. Are o forma frumoasa. Sperca te-am ajutat!