| AlexSarariu a întrebat:

As vrea sa stiu si eu atunci cand pui un status pe Mess de exemplu "Sall All" Dupa ce il fac sa numai fie. Imi scrie Shared "Sall All" cu albastru. Cum fac sa numai imi apara chestia aia? Pentru cel mai bun raspuns dau funda. O Zi Buna!

2 răspunsuri:
| MnereaDarius a răspuns:

Da click pe imaginea ta de display (poza ta din Yahoo Messenger), urmat de inca un click pe "Manage my updates...". Ti se va afisa pagina web a contului tau de unde iti vei putea dezactiva aceste actualizari, dand click pe "intrerupatorul acela verde" din stanga "You are sharing your updates"

| didicriss a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci decat sa pui alt statushappy