| NothingImportant200 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva legat de facebook. As vrea sa imi dezactivez contul cam pentru o spt si apoi sa-l activez dar sa fie la fel cum era inainte, aceleasi poze, aceiasi prieteni... Merge sa fac asa sau daca il dezactivez, il dezactivez pentru totdeauna?

Răspuns Câştigător
| XxDennise a răspuns:

Merge sa il dezactivezi si daca vrei din mail poti sa il activezi la loc si tot acelasi cont iti apare cu pozele care le-ai avut si le ai etc! funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Te duci la contul meu > setarile contului > Dezactivează cont (in dreapta scrie acolo dezactiveaza, dai click). Primesti un mail de la fecabook, acolo este un link si daca dai pe el se reactiveaza contul.

| DeNySa000 a răspuns:

Pai poti sa il activezi din nou ...nu se dezactiveaza de tot...o sa primesti un mesaj pe mail ca l`ai dezactivat si daca vrei sa il activezi din nou PWPIKI

| lariiiin a răspuns:

Il dezactivezi pentru tot deauna nu ai cum sal mai activeti. fundita plspls