| joker_4329 a întrebat:

Buna TPU
as vrea si eu un site de pe care pot descarca un program de inregistrat muzica+voce...la un calculator
am microfon si vreau sa-mi inregistrez vocea...
vreau sa inregistreze mai mult...ca la majoritatea programelor la care instalezi varianta FREE ...nu merge sa inregistrezi mai mult de 1 minut
asa ca va rog un program care inregistreze mai mult...cat spatiu e in pc.de preferat
mersi

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Audacity este un program de taiat/lipit melodii , foarte usor de folosit .Cu Audacity mai poti edita si inregistra materiale audio si il descarci de aici http://audacity.googlecode.com/files/audacity-win-unicode-1.3.13.exe
Bafta !

| Stunt3r a răspuns:

Poti inregistra cu Camtasia Studio 7! Chiar si cu versiunea trial poti inregistra ore in sir happy
Nu ocupa deloc mult. Bafta wave

Funda?

| Zippy a răspuns:

Are un program chiar windowsul:
Start-Allp programs-Accessories-Entertainment-Sound Recorder