| Ionutz3131 a întrebat:

Asi vrea sa imi iau o Tableta Allview Ax4 Nano cu procesor Cortex A7 Dual-Core 1. 30GHz, 7", 512MB DDR3, 4GB, Wi-Fi, 3G, GPS, Bluetooth, Android 4.4 KitKat, Black dar nu stiu cat de buna e. Daca are cineva deja una poate sa imi spuna cat de bine merge pe jocuri,facebook,skype, youtube etc?

2 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

N-am tableta asta dar daca vrei sa iti iei o tableta, eu iti recomand ori una cu specificatii de top, ori un ipad. Tabletele astea la 300 de lei sunt o prostie, si ti-o zic din experienta.O sa iti bage asa un lag si o sa se blocheze de foarte multe ori...Mai bine dai 2000 de lei pe o tableta ca lumea care sa te tina 3 ani decat prostiile astea.

| RaulF25 a răspuns:

Salut!
NU detin aceasta tableta!
Iti pot spune ca jocurile cu grafica buna nu o sa ti le ruleze prea bine dar in rest (facebook, youtube, jocuri care nu necesita multe resurse etc) nu o sa ai probleme.
Daca vrei sa vezi ce poate cauta review-uri.