| Diaiso a întrebat:

Ati putea sa-mi dati va rog niste jocuri pentru android, in afara de Hay Day, Pou, Subway Surfers, Moy, Think, Tenis Table, Minecraft ( pot sa fie si cu plata), My Talking Tom etc.
Mersi anticipat!

9 răspunsuri:
| Trickster a răspuns:

Zombie tusnami, bus rush, candy crush saga

| Messi120 a răspuns:

Fifa 14, pitfall, dream league etc.

| SilviuAlex a răspuns:

Temple Run, Dragon City, Zombie Escape, Brigade

| SilviuAlex a răspuns:

A si Score

| Rosca_Radu_2000 a răspuns:

Terraria. Nu te plictisesti un an daca iti place. Mai ales ca a aparut v1.2 si pe mobil cu vreo 3000 iteme! Nu vei regreta

| Diaiso explică:

As mai dori sugestii

| Romulus_Nafornita_1970 a răspuns:

Dino pets, stickman downhill, re-volt classic premium, zombie tsunami, fx guru, cs portable, ball travel

| Comanrobert333 a răspuns:

Buna.pai depinde ce-ti place, încearcă minions rush

| NoNameBoyz a răspuns:

Crossy road este un joc destul de tare big grin