| Bella456 a întrebat:

atunci cand pun o poza pe facebook, iar prietenii dau like imi apare ceva de genul :" lui X ii place postarea ta " nu fotografia, iar cand apas pe ea nu se vede niciun like? de ce? dau funda celui care ma ajuta! multumesc. I s-a mai intamplat cuiva zilele astea? e cumva de la ei sau? + funda

Răspuns Câştigător
| Kyubii a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat mie. Cei de la facebook fac iar schimbări, iar acum când postezi o poză ca și cum ai pune un status, prietenii tăi dau like la postare nu la poză în sine.
Ca să nu mai pățești acest lucru, mergi în albumul în care vrei să pui poza și încarci o poză nouă acolo, așa cei care dau like vor da direct la poză!

| Bella456 explică (pentru Kyubii):

Si se rezolva pana la urma?

| Kyubii a răspuns (pentru Bella456):

Sinceră să fiu, nu știu dacă se va mai putea posta o poză cum o făceam până acum, dar în modul în care ți-am spus eu, like-urile se strâng la poză nu la postare. Eu așa încarc pozele acum, ca să evit această problemă. Poate cu timpul, când termin ăștia schimbările, se va putea din nou uploada o poză ca până acum.

| Bella456 explică (pentru Kyubii):

Da dar am vazut ca altii pot posta ca inainte

| Bella456 explică (pentru Kyubii):

Si daca am albumul " fotografii din cronologie" pot sa adaug acolo?

| Kyubii a răspuns (pentru Bella456):

Știu și asta, doar la unii se întâmplă. Unii pot încă pune și la profil poze care nu sunt pătrate. Eu nu mai pot nici acel lucru!

| Kyubii a răspuns (pentru Bella456):

Da, intri pe el, unde sunt toate pozele și ai înainte de ultima poză postată un pătrat pe care scrie "încarcă o poză!"

| Kyubii a răspuns (pentru Kyubii):

Mulțumesc frumos pentru fundă! :*

| Bella456 explică (pentru Kyubii):

Multumesc si eu pentru ajutor :**