| Bella456 a întrebat:

atunci cand pun o poza pe facebook, iar prietenii dau like imi apare ceva de genul :" lui X ii place postarea ta " nu fotografia, iar cand apas pe ea nu se vede niciun like? de ce? dau funda celui care ma ajuta! multumesc. I s-a mai intamplat cuiva zilele astea? e cumva de la ei sau? se rezolva?+ funda

1 răspuns:
| patii122 a răspuns:

Se va rezolva in timp. Poate nu ti-au dat like la o poza ci la o postare de a ta sau ti-au dat dislike din greseala. Funda? happy