| anonim_4396 a întrebat:

Azi dimineata am primit de la yahoo un e-mail ciudat de genul :"Următoarea adresă de e-mail x@yahoo.com(adica un baiat din lista mea)a fost ştearsă din contul dvs. Yahoo! Pentru a asigura exactitatea şi securitatea informaţiilor contului dvs., vă anunţăm ori de câte ori apare vreo modificare."
Am aceea persoana in lista(el fiind haker)si am primit acest e-mail de la yahoo, ma gandesc oare a vrut sa imi sparga parola sau ce legatura avea cu el?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

S-au autosesizat yahoo de o posibilă spam-are a serverului de câtre acel user și l-a eliminat nu numai de la tine ci din baza lor.

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Nu, stai liniștită