| SmileAgain a întrebat:

Azi mi-am reinstalat windows-ul [wind.xp] si cand descarc IMVU imi da imediat crash straight face. Inainte de a reinstala windows-ul nu imi dadea deloc asa. :Ajutor, urgent! Fundaa!

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Fara suparare dar as vrea sa stiu daca ai scris bine sau ai gresit big grin fuhrero sau frhero?

| DenisIonut01 a răspuns:

Daca nu merge ce a zis baiatu incearca sa reinstalezi windowsul de data asta cheama pe cineva care stie sau poate un alt windows daca ai avea tot win xp dar alt cd

| ஐKatsu a răspuns:

Imvu merge numai pe windows7 pe xp nu merge... probabil si pe linux merge :-? http://www.imvu.com/download.php aici il instalezi :d funda?

| IIAndreII a răspuns:

Instaleaza Net Framework, oricare versiune, funda? big grin