| Emrys07 a întrebat:

ca sa imi mearga minecraft Technic launcher tekkit cata memorie ram si placa video imi trebuie am 1GM ram 512placa video si procesor AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2. 30GHz, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Albertxxx a răspuns:

Iti trebuie RAM, peste 2, placa video ar trebui sa ruleze jocul...

3 răspunsuri:
| george232323 a răspuns:

Si eu am tekkit laucher-ul si am numai 1.77 Gm deci sigur trebuie sa-ti mearga daca nu ti-l dau eu pe al meu...

| dani0822 a răspuns:

Iti trebuie 4 Gb ram, 1 Gb memorie video, procesor destul de slabut

| 50deBANI a răspuns:

Iti merge si asa.dar ca sa iti mearga foarte bine trebuie sa ai 2-4 GB RAM