| Luci88 a întrebat:

Ca sa instalez Viber pe Laptop, trebuie sa il ai instalat si pe telefon? sau se poate instala si fara sa il ai instalat pe telefon. daca se poate, imi dati detalii? Va multumesckiss Dau Fundakiss

3 răspunsuri:
| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Salut. ca să poți instala viber pe pc mai întâi trebuie să îl ai instalat pe telefon. în momentul instalării pe pc, după ce ai introdus numărul de telefon vei primi un mesaj pe telefon cu un cod de activare. dacă pe telefon nu ai instalat viber, nu poți primi codul de activare. succes;-)

| fulger2013 a răspuns:

Nu poti pentru ca Viber este o aplicatie pentru android si IOS ...in plus cere confirmarea nr de tel

| Luci88 explică (pentru fulger2013):

Eu il am instalat pe laptop. dar a vrut s ail instaleze si prietena mea si a zis ca ii zice; ca trebui sa il ai instalat si pe tel. daca cauti Viber desktop. il gasesti. deci se poate a? uratule laughing