| gina14 a întrebat:

Cam cat ar costa sa schimb touchul unei tablete?
DAU FUNDA :*

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Schimbarea touchscreen-ului unei tablete costa intre 100 si 200 de lei, depinde de model.
O zi buna.

| danielgrig a răspuns:

Depinde de cati inch. e, adica 7 sau 10 si de omul care il schimba.Pretul poate incepe de la 70 de lei, sau depinde.

| danielgrig a răspuns (pentru danielgrig):

Si inca ceva:pretul creste in functie de complexitatea tabletei, adica daca ai o tableta ceva mai veche si mai harbuita, touchul va fi mai ieftin, daca e mai noua si mai buna, pretul va fi mai mare.

| gina14 explică:

Ms