| eugaby7979 a întrebat:

cand aprind calculatorul nu imi apare nimic pe desktop (bara, icoane...) si cand apas ctrl + alt + Dell imi apare un meniu, dar am facut windowsul din nou unde trebuie sa umblu sa nu mai mi se intample asta happy Funda!

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Cu parere de rau iti spun ca, la categoria asta nu se "aprind decat niste beculete rosii" la sistemul nervos, respectiv, cel care se ocupa de hormoni, se "aprind niste calcâie", de sar scantei din unii; in rest, toate bune si frumoase la "Dragoste si Sex"happy

| Nicolae44 a răspuns:

In primul rand ai gresit categoria si al 2 lea rand trebuie sa reinstalezi alt windows pentru ca am patit si eu la fel.