| xDanyxDany a întrebat:

cand vorbesc pe skipe cu un prieten, de la el se aude la mine tot ce asculta el. De exemplu daca asculta o melodie pe youtube se aude perfect si la mine dar mult mai incet, dar se aude, am fost la el si i-am pus ultima versiune de driver audio si tot nu merge, plus ca are un bazait foarte mare de la microfon, am incercat cu 5 perechi de casti si tot acelasi bazait se aude. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi ca nu stiu ce sa-i mai fac

2 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Performantele calculatoarelor?
In legatura cu ce asculta el, asta mi se intampla si mie, este din cauza ca el are sunetul dat prea mare / din cauza microfonului "sensibil"

| xDanyxDany explică (pentru FanLenovo):

Nu-i adevarat pentru ca i-am zis sa scoata tot ce inseamna audio din pc, adica casti si boxe si sa puna muzica si exact la fel se auzea. Aici e alta problema