| Acaikus a întrebat:

Buna TPU care din aceste laptopuri vi se pare mai bun? http://www.pcgarage.ro/......60-25ghz/; http://www.pcgarage.ro/......6100-2ghz/ dau funda;)

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Pro HP:
+ din punct de vedere al performantei gpu castiga: HP
+ HP are un hdd de 640gb, pe cand MSI are doar 500gb.
+ camera web de 2.0 MP
+ mai usor decat MSI
+ are un port usb 2.0 in plus fata de MSI
+ are bluetooth
+ mai ieftin decat MSI

Pro MSI:
+ din punct de vedere al performantei cpu castiga: MSI;
+ MSI are 2 placi video, cei drept ambele mai slabe decat HD 5470
+ fiabilitate mai mare in timp decat acel HP

Opinia mea este sa iei HP-ul este mai bun la gaming si multimedia decat MSI happy

3 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Ups, se pare ce procesoarele sunt cam la acelasi nivel... sry sad

Precum am spus, ia HP-ul... nu o sa te dezamageasca happy

| conundrum a răspuns:

As merge pe msi. procesoarele amd au tendinta sa se incinga ceea ce nu le recomanda la laptopuri

| AddXf a răspuns:

Hppppppppppppppppppphappy am eu unul HP ff bun happy funda?