| Danyyi a întrebat:

Care este cel mai nou telefon LG? Vreau sa imi cumpat un telefon nou si imi place marca LG! Multumesc! Astept opoinile voastre!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Cel mai nou telefon marca LG este LG Optimus G care este disponibil doar la Orange sau va fi disponibil, nu sunt sigur. Aici ai toate specificatiile: http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_e975-4941.php
Daca vrei sa vezi toata gama uite aici lista pe site-ul producatorului, aranjate in ordinea aparitiei, de la cel mai nou la cel mai vechi. Nexus 4, de care a spus MadalinNedelcu a fost produs inainte de Optimus G, vezi siteul producatorului: http://www.lg.com/ro/telefoane-mobile/toate-telefoane-mobile

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru Supps):

Lg Nexus 4 a fost lansat in noiembrie 2012 iar LG Optimus G a fost lansat in luna octombrie. Oricum ne contrazicem degeaba. laughing

| Supps a răspuns (pentru MadalinNedelcu):

Poate ai face bine sa citesti mai bine, casca ochii mari si ai sa vezi ca amandoua au fost lansate in noiembrie, Nexus 4 a fost anuntat in octombrie iar Optimus G in august, dar au fost lansate in aceeqasi luna. Iar cum producatorul are ultimul cuvant, iar Optimus G este in capul listei lor, tin sa te contrazic. Ai face bine sa citesti cu mai mare atentie data viitoare.

| bmxmagazin a răspuns (pentru MadalinNedelcu):

Pai da, dar LG Nexus 4 e mai prost decat LG optimus g, deoarece Nexus 4 nu are 4G; camera de 13mp; memorie de 32 gb etc! Asa ca degeaba e mai nou aprut daca e mai prost!happy