| Vlad_Bogdan_1996 a întrebat:

Cât costa Orange Hiro nou acum. Stiu ca acum un an era 550 de lei dar nu stiu cat costa acum. Dau fundă! Mă intereseaza cat costa intr-un magazin Orange si daca stiti cat costa la un magazin din Iasi e si mai bine.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Du-te si tu la cel mai apropiat magazin Orange, si intreaba.

| RaduTN a răspuns (pentru Jipa95):

Îi e lene să iasă din casă.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Acest telefon nu se afla in stocurile noastre si nu va reveni pe stoc. Informatia se afla pe site-ul nostru aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/orange-hiro.
O zi buna,
Orange Helper