| Antonia679 a întrebat:

Cât de bun este un Iphone 5s? Își merită banii? La început am vrut sa-mi iau iphone 6 dar am spus ca e prea scump și iphone 5s e aproape la fel de bun. Diferența de bani este de aprox. 10 milioane dar sunt și ăia bani multi. Deci, sa-mi iau iphone 5s? happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si pentru ce vrei sa-l folosesti. Vad ca esti fata deci presupun ca mai mult o sa-l folosesti pentru retele de socializare si poze. happy Din aceste puncte de vedere, da, este bun, mai ales ca precum stii si tu calitatea pozelor este superioara altor marci de telefoane.
Eu zic sa ti-l iei, pana la urma si Iphone are telefoane bune si tu daca esti multumita cu specificatiile de acolo, cu atat mai bine.

| tewutu a răspuns:

Orice iphone de la iphone 5 incoace isi merita banii chiar daca este un model mai vechi sistemul de operare este foarte bine optimizat astfel incat sa mearga cat mai bine.