| PinkHD3 a întrebat:

Caut un metin2 pvm hard 2014!
Sa pice tot la metine.
Rate 50-150.
Playeri on 50+ macar.
Va rog raspuns repede!

Răspuns Câştigător
| AlexandruVl19 a răspuns:

Metin2 Global. Site : http://metin2global.ro

Te astept pe mt :D

| PinkHD3 explică (pentru AlexandruVl19):

Daca esti pe pvm spune-mi numele tau.
Si acuma mi se descarca dar cade cc la metine?

| AlexandruVl19 a răspuns (pentru PinkHD3):

Da la metine faci rost de carti si ce iti mai trebuie. Iti trimit pe privat numele.

| AlexandruVl19 a răspuns (pentru PinkHD3):

ZAsterix nu imi merge sa trimit mesaj, intru azi pe la 11, 12

6 răspunsuri:
| DzEk0 a răspuns:

Metin2 gx sv 3 pvm hard.

| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper ca te ajut.
Am un metin2 cu rate 350 level maxim 105 ultima evolutie beta server nou deschis am level 50 fms la magazine la mobi pica cufere galbene pica metal magic, marmura si alte lucruri la metine pica pietre medalia eroului ceva de genu la ele pica lucrui ce iti vor trebuie daca vei intra pe server numele meu este DarkDevils te voi ajuta cu bani
Site:thertv.mt2.sx/
Sper sa il incerci

| Veteranu23 a răspuns:

Uite aici server gen ro http://oldschoolmt2.com/ max lvl 99