| ch0c0latemix a întrebat:

happy Ce inseamna cand cineva te "ciupeste" pe facebook?

Răspuns Câştigător
| alynutza6820 a răspuns:

Buna.
Ciupiturile se gasesc in sectiunea de ghionturi.Cine te ciupeste te place si vrea sa se "joace" cu tine. Daca cineva te-a ciupit ar fi bine sa ii intorci ciupituralaughing... Sper ca te-am ajutat. Eu nu prea am multe ghionturi, doar 2. sad dar nu am facebook de mult timp

8 răspunsuri:
| Andreea_7386 a răspuns:

1. Incearca sa-ti atraga atentia;
2. Nu te suporta;
3. Pur si simplu pentru ca sunteti prieteni.
Tu trebuie sa stii happy

| IonelaNela97 a răspuns:

Un fel de a spune "vorbeste cu mine" sau pur si simplu din simpatietongue

| AlexiaD a răspuns:

Salut!happy
Cand cineva te ciupeste pe facebook inseamna ca persoana respectiva crede ca esti inactiva pe facebook si vrea sa intri mai des.

| DennyxD a răspuns:

Pai este ca un mod de a se baga in seama cu tine, ca si cum iti atrage atentia asupra lui... Poti si tu de asemenea sa il ciupesti inapoi...E o simpla joaca ca sa ii zic asalaughing va ciupiti reciproc in gluma asalaughing

| Crucified a răspuns:

Adica vrea sa te bage in seama, sa-si aminteasca de tine, te iubeste etc. este un fel de buzz

Alte răspunsuri
| Valentina_Clara_1998 a răspuns:

Îți atrage atenția, vrea sa fie băgat in seama