| lolec a întrebat:

ce parere aveti despre acest sistem IT: http://www.altex.ro/......si-warface

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Un sfat: daca vrei jocuri, nu iti lua sisteme gata asamblate. Gen ala, are componente si cu 1 an si jumatate vechime.

| Jipa95 a răspuns:

Este foarte bun, dar la 2300 lei, se merita macar un SSHD pe el.

| anonimguy3 a răspuns:

Nu recomand daca vrei pc de gaming sa il cumperi gata facut, pe pise e cel mai bine. Pe piese il iei mai ieftin, si poti sa tii-l faci si cum vrei. In bani aia putea intra alt procesor si placa video, nu zic ca placa video nu e buna dar nici cine stie ce nu e.

| Stef69 a răspuns:

E bun pc-ul ce mai vrei 3 Ghz procesorul
6 g ram 1 tera hdd video de 2 g ce mai vrei mai mult ce te nelamureste

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stef69):

Ce treaba au ghz- ii? laughing e clar la ce te uiti tu, cica 2 gb placa video. de 2 ori laughing

| Stef69 a răspuns (pentru anonim_4396):

*** vezi dublu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stef69):

La ce sa ma astept de la un cimpanzeu, nu? dar insult cimpanzeoi daca te dau exemplu, deci las-o balta

| 1lowendgamer1 a răspuns:

Da e low-mid nu e extraordinar dar in bani aceea poti sati ie i asa ceva http://www.altex.ro/......5-free-dos care ruleza bf 4 med-high settings 60 de fps practic mere orice joc pe el si cand te gandesti sa iti upgradezi placa video il poti folosi si fara din cauza apu-ului :) sper ca am fost de folos a ad si daca zice careva ca placa nu e buna sa stiti ca o poate rula in crossfire x cu apu asa ajunge la performantele zise de mine

| lolec explică (pentru 1lowendgamer1):

Are placa video mult prea slaba