| IonutPopa a întrebat:

ce parere aveti despre GPU-ul mali 400? Se descurca la jocuri 3d cum ar fi real racing 3?

Va multumesc si dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

Depinde daca-i dual core sau quad core.La telefonul meu am quad-core(mali 400) si merge orice joc(asphalt 8, real racing 3...)

| IonutPopa explică (pentru TwiSt1997):

La dual core

| TwiSt1997 a răspuns (pentru IonutPopa):

Probabil c-o sa mearga, nu stiu exact. Uite un video- http://www.youtube.com/watch?v=PGZ0L83pBfg

| IonutPopa explică (pentru TwiSt1997):

Mersi mult

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai 400 a fost un gpu slab de la lansare(erau atunci si procesoare grafice gen adreno 225, erau net superioare, sau gpu din tegra 3). Cel putin in realracing 3 cu dual-core o sa mearga mai greut...