| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre NFS Most Wanted 2012 vreau sa-l cumpar si vreau sa stiu cum este l-ati jucat sa nu dau bani aiurea? DAU FUNDA.

9 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Burnout Paradise cu masini licentiate si gameplay putin mai prost.

| Frank51 a răspuns:

A fost gratis acum cateva zile pe origin, dar oricum nu e asa scump. Este un joc reusit, mie unul imi place. Are grafica foarte buna, gameplay foarte atractiv, il recomand.

| Sn4k3 a răspuns:

Se misca naspa masinile. Eu nu l-as mai juca, dar eu zic sa ti-l descarci de pe net putin, doar asa pentru un test si daca iti place, cumpara-l.

| CPAElites a răspuns:

Daca te tine tastatura si monitoru e ok...
Eu am iesit din joc dupa 20 minute happy Nu voiam sa sparg tastatura.

| GaBByzZuuuuuu explică (pentru CPAElites):

De ce are controale grele sau sunt naspa?

| CPAElites a răspuns (pentru GaBByzZuuuuuu):

E o porcarie...Mai bine ma joc GTA Vice City decat mw 2012.
http://forum.softpedia.com/......d-gratuit/

| vodami92 a răspuns:

Mai bun ca nfs most wanted din 2005! nu e nimeni! de asemenea nfs carbon din 2006 la fel de misto! de aia zic spun cam ca si altii! remaster trebuie la astea! si pe calculator dar si pe consola eventual!

| lmsps123 a răspuns:

Sincer dupa ce il termini nu o sa te mai atingi de el. Mai bine incearca nfs rivals gameplay-ul e la fel doar ca difera masinile.

| What's_Adedelin_1990 a răspuns:

Nu dai bani aiurea. jocul e fain consta numai in misiuni.dar grafica e nasoala tot timpul e inorat sau ploua.in rest merita