| MikutzaThaa a întrebat:

Buna TPU :*. Ce programe de editat poze stiti? Si daca se poate sa le si descarc. Vreau ceva unde pot sa schimb culoarea ochilor, sa ma machez. Sau unde sa pot sa fac o imagine in PNG adica sa ma decupez pe mine si sa ma pun in alta poza. Inafara de PhotoSchape si Picasa. Va rog din suflet happy. Dau FUNDA la cel mai bun program.

P.S Scuzati categoriawinking

Răspuns Câştigător
| Porttocalaaa a răspuns:

Befunky.com,ai tot ce iti trebuie, eu il folosesc si e foarte utilwinking

5 răspunsuri:
| MelissaJohns a răspuns:

Pentru editarea ochilor, machiaj...este online dar este super http://www.taaz.com/virtual-makeover#tab=lipstick&piano=red
Funda? :D

| MikutzaThaa explică (pentru MelissaJohns):

Si eu il folosesc. Insa multumesc totusi :*

| MelissaJohns a răspuns (pentru MikutzaThaa):

Nu ai pentru ce :*

| Trinca_Livica_2000 a răspuns:

Pizaphappy
picmonkeytongue
de aceste programe ma folosesc mai des, adica doar cite odatawinking

| MikutzaThaa explică (pentru Trinca_Livica_2000):

Mercii mult dar si eu le folosesc :*