| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Ce sa aleg dintre HTC desire 310, Nokia lumia 532 si Nokia lumia 520 si DE CE.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Microsoft Lumia 532, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Totuşi, eu NU prea agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune.

| Vlad_Vladutz_1994 explică (pentru bursuc001):

Auzi sti jocul hay day? pot sa-mi salvez contul doar cu facebook pe windows phone?

| bursuc001 a răspuns (pentru Vlad_Vladutz_1994):

Din păcate, NU cunosc jocul şi nu ştiu cum poţi salva sad

O zi frumoasă.

| Bubu_Fkt_2000 a răspuns:

Nu sunt bune iti recomand un iph 4/4s/5/5C/5S/6/6+ sau Samsung galaxy s2/s3/s4/s5/s6/s6 ege

| Vlad_Vladutz_1994 explică (pentru Bubu_Fkt_2000):

Nu dau 20 de milioane pentru un telefon nu am innebunit laughing