| mikilica a întrebat:

ce telefon vi se pare mai interesant Lg g2 sau Samsung galaxy s4 active?

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Eu am butonat personal pe un Lg g2 intr-un Orange shop si pot sa spun ca e incredibil de frumos si performant, despre s4 stiu doar ca e mai slab pe partea de hardware, dar e rezistent la apa si praf, tu stii ce vrei de la un telefon, daca ai nevoie de un telefon pe care sa il folosesti in cada si in ploaie ia s4 active, dar g2 e infinit mai frumos