| SaRRaMea a întrebat:

cine poate sa imi spuna pas cu pas cum pot trimite un link. Dau funda (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| AlexxaX a răspuns:

Pai... ai link-ul sus pe banda alba. Dai click pe el si vezi ca se face albastru. Pe mouse dai click pe partea unde NU dai click de obicei. Adica aia in care trebuie sa-ti apara undo, cut, copy, paste... Tu dai copy. Apoi te duci la cel caruia vrei sa-i dai link-ul dai paste si gata.

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Copy/paste.

| k_7073 a răspuns:

Iti bagi un deget in fund si unul in gura, periodic schimbi degetele intr-e ele, poate asa data viitoare te tii de categorie

| SaRRaMea explică:

K_7073 poate ar trebui sa faci tu asta nu eu, nu te baga in seama.

| lukeskywalker a răspuns:

Ai doua posibilitati:
a. 1.click dreapta pe link, iti apare o casuta de dialog, selectezi copy2. apoi dai click stanga in documentul, conversatia de mess, sau orice vrei tu sa editezi 3.click dreapta, selectezi paste, apoi dai enter ca sa trimiti
b.1.pui cursorul pe link 2. dai ctrl+c 3.dai click ca sa editezi 4. ctrl+v 5.trimite
daca nu te descurci nici acum consulta un medic!happy