| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU cine poate sa-mi zica sau sa-mi dea un link cu un photoshop sa pot edita pozele sa iasă cu fundal negru si in poza sa ma vad doar eu? DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| FabianelSHAF a răspuns:

Pe browser îţi recomand Pixlr Editor, iar pentru calculator pentru mozaic, frescă şi altele îţi recomand Photoscape, eu îl folosesc de o vreme.

2 răspunsuri:
| GamingLiviu2000 a răspuns:

Pentru a face asta si ca poza sa iasa cit mai bine iti trebuie un Green Screen intereseaza-te ce este. Sper ca te-am. ajutat Funda?

| Robert_Baiu_1992 a răspuns:

Am folosit multe programe de editat pe Android. Cel mai bun mi s-a parut picsArt. E super misto. Incearca-l daca iti place, funda pls