| xesusn a întrebat:

Cum fac sa-mi vad in activitatile recente, like-urile pe care le am dat la pagini.La altii vad gen ca a dat like gen(5 min, 1 h etc.) Orice raspuns e bine venit si link-urile la fel
Funda

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intri pe profilul tau, iar la poza de coperta scrie vezi jurnalul de activitati, dai acolo!

| xesusn explică (pentru Jipa95):

Nu ma ajuta.Nu e ceea ce cautam. Daca vrei iti trimit o poza ca sa fie mai clar. :d

| Jipa95 a răspuns (pentru xesusn):

Daca inteleg mai bine vrei sa vezi la ce pagini ai dat like? Atunci du-te pe wall-ul tau si dai unde scrie ''mai multe''->aprecieri->alte aprecieri.

| xesusn explică (pentru Jipa95):

Nu asta.Stai sa-ti explic mai bine.Eu dau like la o pagina si vreau la activitati recente sa-mi apara ca am dat like la pagina respectia.M-am uitat la activit log si vad ca e publica si ca imi apare in my timeline.Dar la activitati recente vreau sa-mi apara. Daca nu te-am lamurit iti dau mess-ul meu si 2 poze ca sa intelegi mai bine happy