| NimeniSiAtat a întrebat:

cum fac sa nu mai primesc mesaj de la facebook cu zilele de nastere? funda!

6 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Nu ai cum...decat daca stergi acel prieten...

| NimeniSiAtat explică (pentru stefanvladvlad):

Inseamna ca trebuie sa ii sterg pe toti. nu ai inteles intrebarea. eu am trecut numarul de telefon pe facebook, dimineata primesc sms "azi e ziua lui...", cum fac sa nu mai primesc smsul ala?

| stefanvladvlad a răspuns (pentru NimeniSiAtat):

Pai ...cand primesti un mesaj pe tel, iti zice cine ti l-a dat tine apasat pe numele lui. si apoi dai stergere, si nr de tel va ramane la facebook

| Juravle_Mario_1991 a răspuns:

Nu poti.

| justjohn a răspuns:

Intri la Settings sectiunea MOBILE si dai remov la nr de tel si nu o sa mai primesti niciun mesaj happy

| Tudor_Mihai_1994 a răspuns:

Daca te referi la calendarul sau numerele de telefon intra in aplicatia de fb si intra la setări si deblocheaza sectiunea conectare cu telefonul(astfel nu vei mai vedea in calendar ziua prieteniilor tai