| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa sterg sugestiile de site-uri care apar in bara URL? Mentionez ca istoricul meu nu se pastreaza si folosesc ferestre private / incognito.
Asadar, cum fac sa dispara acele "sugestii" de site-uri? Ele apar cand tastez o litera, de exemplu p, in bara URL. Si apare un site care n-as vrea sa-l vada altii, CUM IL STERG?
Funda. happy

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai "sugestii", atunci nu mai esti "incognito".
Stergi intreg istoricul beowserului si setez sa nu memoreze nimic (nici cache).
Poti folosi add-on-uri pentru blocarea reclamelor (ex. AddBlock).

| FaraNume77 a răspuns:

Daca arata sugestii cand completezi url.ul nu inseamna ca salveaza ceva, apar si in modul incognito. Sugestiile se pot dezactiva de la setari.