| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU ...cum pot descarca poze dupa un iphone daca nu imi mai apare fereastra cu numele telefonului in My computer atunci cand conectez telefonul cu PC print-un cablu de date? ...am itunes instalat si ultima data cand am descarcat poze acum vreo 2 saptamani imi apare aceea fereastra acum nu imi mai apare ..Multumesc

3 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Trimite pozele de pe tel pe facebook pc si pe pc le dai save happy

| FashionVictim93 explică (pentru Silvia93):

Facebookul imi ia din rezolutia pozelor si nu vreau asta... as dori o optiune de a le descarca de pe telefon pe calculator prin cablul de date

| Silvia93 a răspuns (pentru FashionVictim93):

Incearca la setarile telefonului, schimba usb sau cumpara alt cablu de date.