| agalorica a întrebat:

Cum pot sa ma filmez la PC
Im trebuie un program ceva?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| DesertRat95 a răspuns:

Ca sa te filmezi cand esti pe pc iti trebuie camera Web iar daca vrei sa inregistrezi jocuri este Fraps cel mai bun... Daca vrei pentru inregistrare desktop, internet, etc. e bun programul hipercam.winking

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pai iti trebuie o cameră web.

| mijlsach a răspuns:

Iti trebuie o camera video plus ca trebuie sa instalezi dirverele

| OviD3LDaNieL a răspuns:

Daca vrei sa te filmezi iti trebuie o camera web( daca la asta te refereai), ca sa te filmezi in timp ce lucrezi la PC( inregistrare desktop) iti trebuie un program... eu il folosesc pe asta: http://claudiusas.blogspot.ro/......trare.html Sper sa-ti fie de ajutor;)

| OviD3LDaNieL a răspuns:

Daca vrei sa te filmezi pe tine iti trebuie doar o camera web... daca vrei sa inregistrezi desktop-ul( in timp ce lucrezi sau joci ceva) iti trebuie un program. Eu il folosesc pa asta: http://claudiusas.blogspot.ro/......trare.html