| heyromania a întrebat:

Cum pot sa-mi activez timeline pe facebook ca nu imi apare nici un get it now cum mi-au explicat unii in alta intrebare. Poate fi cineva mai explicit? (nu imi dati site il stiu preabine)

Răspuns Câştigător
| Carola_Elena_Carolina_1989 a răspuns:

Exact asta mi se intampla si mie. ieri mi-am facut un cont nou. si am incercat sa bag timeline-ul si pe contul asta. si normal cum ar fi trebuit sa imi apara " Get it now " imi apare " afla mai multe" si am tot dat m am tot uitat si nu gasesc de unde sa il activez!

7 răspunsuri:
| Lariisucaaa a răspuns:

Buna.pai dai pe o pers care are timeline si acolo sus scrie get timeline...si dai acolo.bafta funda?puppy dog eyes

| ZeroCoolXtreme a răspuns:

Http://facebook.com/about/timeline

Acum iti apare "get it now"?

| Erthy_Bubu_1986 a răspuns (pentru ZeroCoolXtreme):

Am incercat toate variantele si pe am intrat si pe paginile prietenilor care au timeline si pe linkurile trimise de voi, si nu imi apare get it now. pe contul meu de facebook l-am putut activa accesand pagina unei prietene acum am creat un alt cont si nu imi apare nimic nu pot sa fac timeline-ul si pe acest cont si nu inteleg de ce? are cineva un raspuns mai concret in afara de cele de mai sus care nu mi-au folosit le nimic?

| Craciun_Georgiana_Alina_1981 a răspuns:

Exact asta mi se intampla si mie. ieri mi-am facut un cont nou. si am incercat sa bag timeline-ul si pe contul asta. si normal cum ar fi trebuit sa imi apara " Get it now " imi apare " afla mai multe" si am tot dat m am tot uitat si nu gasesc de unde sa il activez!

| Vanity_Stavi_Von_1999 a răspuns:

Nu poti pentru ca contul e prea nou! EU am 2 conturi si pe primul am reusit sa il activez dar pe al 2-lea nu
Si il am de 0 saptamana.
Cred ca trepuie sa mai astepti o luna!