| LaraClarice a întrebat:

Cum procedam atunci cand avem laptopul deschis si bateria se descarca? Este ok daca inchidem laptopul, scoatem bateria, il conectam la priza si apoi il deschidem si ne reluam activitatea?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu scoti nici o baterie. Daca se descarca de tot, el intra in sleep. De ce ai scoate bateria?

| LaraClarice explică (pentru Jipa95):

Pentru a-l conecta la priza...Am inteles cu nu este indicat ca bateria sa fie in interior, atata timp cat e conectat la priza...

| Jipa95 a răspuns (pentru LaraClarice):

N-ar abosulut nimic, ai incredere in mine n-o sa ti se arda nimic, doar ce il conectezi la priza si se incarca.

| cristimihailov a răspuns:

Nu e mai rapid doar sa il conectezi la priza cu baterie cu tot?