| drive a întrebat:

Buna TPU cum sa sterg parola si mailul de la facebook ca mi-a ramas acolo, sa le sterg de tot, ca cand sa intru pe facebook sa nu imi mai apara parola si mailul

Răspuns Câştigător
| Andrei_Laurentiu_1987 a răspuns:

Ce browser foloseşti? Dacă foloseşti Chrome du-te în Meniu, la Setări, Afişaţi setările avansate (în josul paginii), Parole şi formulare, unde scrie: "Oferă salvarea parolelor introduse pe web." dă click pe Gestionaţi parole salvate, şi şterge de la parole salvate contul si parola de facebook.

3 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Daca te referi la autentificare pune mouse-ul pe e-mail-ul respectiv, dar fara sa dai click pe el si apasa delete

| KnightOfNight a răspuns:

Ai folosit un PC public? Dă-i CTRL+H sa deschizi istoricul si sterge toate datele de navigare (bifeaza toate elementele-cache, cookies, istoric, parole, etc).

| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns:

Cred că e de la browser tău. Dezinstaleaza-l și instalează iar, sau șterge toate cookies