| MintDots a întrebat:

Buna TPU big grin Am si eu o problema la calculator. Deci pana ieri mergea PERFECT, si dintr-o data a inceput sa se blocheze; si sa trebuiasca sa-i dau restart. I-am dat restart, a mers. dupa 5 minute iar s-a blocat. [Nota: eram pe goodanime si ma uitam la un anime.] Am zis bai poate numai merge ca am lucrat toata ziua pe el. M-am culcat si am mai incercat acum o ora sa il deschid, si nimic. Face 4 bipuri: 1 lung si 3 scurte. Si monitorul nu vrea sa mearga. Nu stiu ce sa fac. Nu vreau sa il vand si am nevoie urgent de computer pana luni sad Funda. Va rog spuneti-mi care ar fi cea mai rapida si eficienta metoda. Multumesc!

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Încearcă sa îl reformatezi dacă tot nu merge înseamnă ca ți s-a ars plăcută de romi si trebuie sa mergi cu ea la un specialist pentru ca dacă o socoti acasă risti sa îl strici mai tare