| lexi21 a întrebat:

big grin Vreau sa imi cumpar o tableta si am gasit una foarte ok ca si caracteristici dar de la firma Overmax. Nu am auzit niciodata inainte de firma asta si nu stiu daca au produse de calitate. M-ar putea ajuta cineva cu informatii?

1 răspuns:
| mirunykatha a răspuns:

Recomand sa nu o iei, nu este buna, daca vrei una mai scumputa si mai buna, te recimand ipad5, ipad4, daca vrei una care nu e asa scumputa Samsung:*:*,,,,,,, fundita?,,,,,,,,