| VasyBlueLighT a întrebat:

Daca comand astazi,sambata, un telefon la reducere iar reducerea expira luni,si sambata nu e zi lucratoare, voi plati pretul de la reducere sau pretul initial de pe PC Garage.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Vei plati pretul produsului care era in momentul in care ai trimis comanda. De exemplu daca astazi este 500 lei si ai trimis comanda, si iti vine luni, iar luni pretul este 700 lei, tu vei plati 500 lei.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti pretul produsului in momentul in care faci comanda

| mont a răspuns:

Pretul initial, din momentul comenzii daca faci plata online. Altfel nu sunt sigur.

| VasyBlueLighT explică (pentru mont):

Platesc produsul cand il aduce curierul. Si astazi, sambata, telefonul este la reducere dar luni nu va mai fi, si astazi nu e zi lucratoare. Deci, ce pret platesc?

| alexandru725 a răspuns:

Initial. Fundita? :oo3